Екснардеп Развадовський звільнився з Нацполіції та отримав більше 800 тис. грн вихідної допомоги

Екснардеп Развадовський звільнився з Нацполіції та отримав більше 800 тис. грн вихідної допомоги

Віктор Развадовський після звільнення з Нацполіції, де пропрацював трохи більше місця, поповнив власні статки на 807 тис. грн, отриманих у якості вихідної допомоги. Об этом сообщает chelovekibezzakon.in.ua со ссылкой на СМИ.

На початку жовтня колишній нардеп від Чуднівського округу вніс ряд повідомлень про зміни у майновому стані. У декларації напередодні свого звільнення, котру Віктор Развадовський подав 1 жовтня, він демонструє зароблені 54 тис. 699 грн заробітньої плати за місцем роботи. При цьому вказаний період роботи – з 30 серпня до 1 жовтня 2019 року, тобто фактично місяць.


2 жовтня 2019 року екснардеп отримав 807 тис. 544 грн вихідної допомоги від Національної поліції України і вніс дані про це, повідомивши про суттєві зміни майнового стану.


5 жовтня Віктор Развадовський знову вніс корективи до свого майнового стану: 4 жовтня головне управління Пенсійного фонду України в столиці виплатило йому 101 тис. 478 грн, що зазначається як перерахунок та доплата пенсії за рішенням суду.


Нагадаємо, до 29 серпня Развадовський був депутатом Верховної Ради, а вже з 30 серпня, згідно з внесеними до декларації змінами, працював на посаді радника Голови другого відділу Департаменту забезпечення діяльності Голови Національної поліції України.


Ірина Хоцька


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Groshi/eksnardep-razvadovskiy-zvilnivsya-z-natspolitsiyi-ta-otrimav-bilshe-80-10949957.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя